O společnosti

Kdo jsme

Jsme malá rodinná firma, která se specializuje na výrobu poctivých školních svačin. Myšlenku tvořit pro děti zdravé svačiny, které navíc skvěle chutnají, jsme nosili v hlavě poměrně dlouhou dobu. Vznikla na základě našich osobních zkušeností s každodenní přípravou svačin do školy. Jsme proto moc rádi, že si můžeme díky vaší důvěře náš velký sen splnit, a vám v této uspěchané době ubrat alespoň jednu starost.

Co děláme

Naší hlavní motivací je připravovat pro děti čerstvé a domácí svačiny, které jim budou opravdu chutnat a zároveň jim poskytnout veškeré potřebné živiny, vitamíny, minerály a vlákninu. V našich svačinách tak najdete ty nejkvalitnější suroviny z lokálních zdrojů, vždy vylepšené o zajímavé ingredience a chutě. Můžete si být jisti, že vaše děti každý den dostanou to nejlepší, co jim v tomto ohledu můžete dát.

Kdo za tím stojí?

Alžběta Martincová

Jsem maminka dvou dětí a zakladatelka Svač.cz. K projektu jsem se dostala, přes studentský akcelerátor pro udržitelné podnikání na vysoké škole. Již v minulosti jsem se věnovala projektům, které byly zaměřeny na zdravou výživu dětí.

Od narození dcery jsme v naší rodině od základů změnili jídelníček, což vedlo k mnoha pozitivním změnám. Sama vím, jak náročné je věnovat se práci, rodině a zároveň zajistit všem blízkým zdravé a vyvážené jídlo. Právě z těchto důvodů vznikl náš projekt, který má rodičům usnadnit každodenní starosti s přípravou zdravé svačiny do školy a dětem dopřát vyváženou porci dopoledního jídla.

Děkujeme za podporu

V roce 2020 získala firma Prago prolife s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha - pól růstu ČR a čerpanou přes první výzvu Specializovaných voucherů (reg.č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607).

Podpora byla mířena na účast firmy Prago prolife s.r.o. na projekt Svač! v Hl. m. Praha za účelem zvýšení konkurence schopnosti na trhu a zvýšení kvality služeb . Očekávaným výstupem je vybudování vizuální identity, loga, webových stránek a eshopu. Projekt Svač! spolufinancován Evropskou unií.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SVAČINY?

Připravujeme je s láskou z těch nejkvalitnějších surovin. Vám odpadne starost o přípravu jídla mimo domov, vaše děti zase získají pestré a nutričně vyvážené svačiny na každý den.

PARTNEŘI