Jak to funguje

Registrace

Jednoduše se zaregistrujete pomocí registračního formuláře na našich webových stránkách. Vyplníte základní údaje o sobě a dobijete si účet libovolnou částkou. Platbu můžete provést jednorázově pomocí platební karty, případně si rovnou nastavit automatickou platbu za svačiny až do konce roku. Dále zvolíte požadovaných druh svačiny, velikost a frekvenci jejich dodávky. V rámci administrace můžete editovat profil dítěte, upravit volbu svačiny, kontrolovat kredit aj.

Vytvoření profilů pro děti

V dalším kroku vytvoříte profil vašeho dítěte (či více profilů pro každé dítě) v interním systému. Dítě si poté v rámci administrace může samo zvolit jednotlivé svačiny podle vámi nastavených kritérií (velikost a druh svačiny). Při uskutečněných změnách v rámci účtu dítěte vám odešleme informační e-mail o aktuálním stavu objednaných svačin.

Výběr svačinek

Následně budete mít přístup ke kalendáři s výběrem svačinek na 14 dní dopředu. Kritéria pro dané svačiny (velikost svačiny a její typ) či frekvenci doručování svačinek si zvolíte ve svém rodičovském účtu. V rámci žákovského účtu si poté může dítě zvolit konkrétní svačinky na vybrané dny či celý týden.

Doručení svačinek

Svačinu dopravíme do vámi zvolené školy. Občerstvení doručujeme o přestávkách, vždy od 7:30 do 9:30. V každé partnerské škole vás seznámí s konkrétním způsobem převzetí svačiny.

Svačiny rozvážíme prozatím v Praze

Aktuálně si naše svačiny můžete objednat v Praze 1,2, 3, 4 a 10. Měli byste zájem o dovážení svačin do vaší školy i v jiné části Prahy? Neváhejte nás kontaktovat.

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SVAČINY?

Připravujeme je s láskou z těch nejkvalitnějších surovin. Vám odpadne starost o přípravu jídla mimo domov, vaše děti zase získají pestré a nutričně vyvážené svačiny na každý den.

PARTNEŘI