Kontakt

+420 736 737 865

Zavolejte nám

info@svac.cz

Napište nám

Často kladené otázky

V naší nabídce najdete svačinu základní, zdravou a alternativní/speciální. Základní svačina obsahuje standardní pečivo, mléčný výrobek či uzeninu a porci sezónního ovoce nebo zeleniny. Zdravá svačina vždy obsahuje celozrnné pečivo (z osvědčené pekárny či vlastní výroby), lokální nebo exotické ovoce a zeleninu, ořechy či další zdravé suroviny. Alternativní/speciální svačina je určena pro děti se speciální dietou. Obsahuje vždy bezlepkové pečivo, jinak se skladnou podobá zdravé svačině.

Můžete si vybrat celkem ze 4 velikostí svačin. Malá je určena pro děti v 1.—3. třídě. Střední by měla pokrýt potřeby dětí ve 4.—7. třídě. Velkou svačinu jsme koncipovali pro pokrytí potřeb dětí v 7. třídě a výše. Extra svačina je pak určena pro středoškoláky. Nároky na stravu jsou u každého dítěte samozřejmě individuální, proto je nejlepší vyzkoušet, která velikost bude vašemu dítěti vyhovovat.

Doprava je již započítána v ceně každé svačiny.

Svačiny momentálně rozvážíme na smluvní školy v Praze 1,2, 3, 4 a 10. Pokud byste měli zájem závoz rozšířit i na vaši školu v jiné městské části, kontaktujte nás prosím.

Kontaktujte nás

PARTNEŘI